Strona główna

MASTERCLASS
STRATEGIA
MARKI

MASTERCLASS

WIZERUNEK

WARSZTATY

BIZNESOWE

OD CZEGO ZACZĄĆ WSPÓŁPRACĘ Z MAŁGO KOTLONEK?

Jestem strategiem, plastykiem i minimalistką. Moje programy są bardzo głębokie i rozwojowe, stawiam w nich na rozwój założyciela marki, jak i samego biznesu. Jedno łączy się z drugim. W każdym możesz pracować nad swoim wizerunkiem, jak i wizerunkiem marki. Jednak żeby stworzyć autentyczny wizerunek trzeba sięgnąć głęboko. Poznaj moje programy:

MasterClass Zbuduj Wizerunek z Małgo Kotlonek

Przychodzi taki dzień w żuciu każdej kobiety, kiedy zaczyna dostrzegać, że zrobiło się niewygodnie. Czasem jest to proces, a czasem jakaś nagła osobista sytuacja życiowa zmusza nas do porzucenia tego, w czym tkwiłyśmy latami. Ten MasterClass to strategicznie ułożony proces coachingowo-mentoringowy, dzięki któremu odmienisz swoje kobiece życie na lepsze. Oparłam go na moich osobistych doświadczeniach i jestem dowodem na to, ze działa.

WYBIERZ SZKOLENIE DLA SIEBIE

POCZYTAJ

Biznes to człowiek, dlatego dział WIEDZA podzieliłam na te dwa obszary. W tych artykułach dzielę się z Tobą moją wiedzą na temat budowania marki oraz swoich własnych fundamentów.

POSŁUCHAJ

PODCAST Zbuduj Charyzmatyczną Markę z Małgo Kotlonek, to dawka wiedzy jak używając pracy z podświadomości stworzyć autentyczną markę. Dzielę się w nim moim 22-letnim doświadczeniem zawodowym.

KONTAKT

Jeśli chcesz ze mną współpracować, ale zastanawiasz się które szkolenie będzie idealne dla ciebie, zadaj mi pytanie drogą mailową. Z przyjemnością odpowiem na nie tak szybko, jak to możliwe.

"UMYSŁ JEST WSZYSTKIM.
STAJESZ SIĘ TYM, CO MYŚLISZ."

Chcesz ze mną pracować?

Chciałabym w pierwszej kolejności poznać Twoje potrzeby i doradzić, czy jest to idealny program dla Ciebie na ten moment. Moje programy są rozwojowe zarówno dla właściciela marki, jak i dla jego biznesu. Jednak pamiętaj, że bez Twojego zaangażowania nic się nie wydarzy. Zostaw mi swój adres mailowy i wypełnij ankietę. Skontaktuję się z Tobą.