Ustawienia systemowe w biznesie

USTAWIENIA SYSTEMOWE W BIZNESIE

BIZNES NA WYŻSZYM
POZIOMIE ŚWIADOMOŚCI

Wykorzystaj moc ustawień biznesowych! Uwolnij swoją energię do podejmowania właściwych decyzji i odwagi w dążeniu do wymarzonej zmiany.

Czym są Ustawienia Systemowe?

To potężna i stosunkowa nowa metoda analizy złożonych problemów, znajdowania skutecznych rozwiązań i uwalniania energii do podejmowania najlepszych decyzji oraz nabrania odwagi w dążeniu do upragnionych zmian.

 

Umożliwiają one głęboki wgląd w siebie i znalezienie źródła problemu. Są też świetnym narzędziem wspierającym podejmowanie decyzji biznesowych.

 

Przynoszą nowe postanowienia, dodają energii oraz uwalniają potencjał tkwiący w Tobie i Twojej firmie.

Obszary pracy.

Oto tematy, z którymi możesz pracować ze mną na warsztatach Ustawień systemowych w biznesie:

1

ZASTÓJ
W BIZNESIE

2

ROZWÓJ
BIZNESU

3

ROZWÓJ
LIDERA

Kiedy warto
SKORZYSTAĆ?

Ustawienia biznesowe są intuicyjną metodą zarządzania, która świetnie sprawdza się przy adresowaniu złożonych lub powtarzających się problemów. Jeśli zatem czujesz, że próbowałaś już niemal wszystkiego, a upragnione rezultaty stale się nie pojawiają, to pomogę Ci odkryć nową perspektywę. Przykładowe bszary pracy:

  • Podejmowanie ważnych decyzji biznesowych – sprzedaż, kupno, fuzje biznesowe.
  • Tworzenie nowej strategii biznesowej i marketingowej.
  • Rebranding i tworzenie marki osobistej.
  • Tworzenie nowych produktów i wdrażanie ich na rynek.
  • Gwałtowny rozwój firmy
  • Wyznaczanie nowych, ambitnych celów.
  • Rozwiązywanie konfliktów.
  • Budowanie zespołów.
  • Rekrutowanie na kluczowe stanowiska w biznesie.

PRACA Z PODŚWIADOMOŚCIĄ

Uświadom sobie
NIEUŚWIADOMIONE!

Musisz być świadomy swoich nieświadomych nawyków, które doprowadziły Cię do sytuacji, w której obecnie się znajdujesz, czyli dotrzeć do zapisów w swojej podświadomości. Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu i biznesie, zacznij od siebie. Aby tak się stało, potrzebujesz nowego oprogramowania, które samodzielnie napiszesz i wgrasz w siebie. Czy to jest możliwe? Oczywiście, co potwierdzają uczestniczki moich szkoleń, procesów mentoringowych i ustawień systemowych. Wspólnie analizujemy to, co się wydarzyło. Prześwietlamy wrodzone przekonania i sposoby postrzegania, a następnie tworzymy nowe zapisy.

Jak wygląda proces
USTAWIEŃ SYSTEMOWYCH?

Ustawienia biznesowe koncentrują się na poszukiwaniu odpowiedzi na konkretne pytania, które ustalasz przy wsparciu doświadczonego eksperta jeszcze przed warsztatami. Decydują one o głównych elementach całego procesu. Tymi elementami mogą być:  produkt, pracownicy, strategia marketingowa, oferta kupna firmy, pieniądze.

W kolejnym kroku wybierasz spośród uczestników warsztatu reprezentację dla poszczególnych elementów. Żaden z nich nie zna pytań ani przydzielonych ról.

Intuicyjnie umieszczasz przedstawicieli tych elementów w przestrzeni, która odzwierciedla twój wewnętrzny obraz sytuacji, a następnie stajesz się obserwatorem ustawienia.

Prowadzeni przez facylitatora przedstawiciele poszczególnych elementów dzielą się tym, co obserwują i wyczuwają. Mogą również poruszać się zgodnie z własnym wewnętrznym ruchem.

Z informacji od reprezentacji powstaje wzór stworzony na podstawie jej wewnętrznej, intuicyjnej mądrości. Odkrywając dynamikę elementów, wyłania się droga do Twojego rozwiązania.

Finalnie otrzymujesz zrównoważony system i wizję nowej rzeczywistości biznesowej. Uwolniona zostają energia do podejmowania właściwych decyzji i wprowadzania ich w życie.

Umysł intuicyjny jest świętym darem,
a racjonalny - wiernym służącym.

STWORZYLIŚMY SPOŁECZEŃSTWO, KTÓRE CZCI SŁUŻĄCEGO I ZAPOMNIAŁO O DARZE.

ALBERT EINSTEIN

MAŁGO KOTLONEK

Certyfikowana facylitatorka Ustawień Systemowych w Biznesie.

Jestem specjalistką ds. strategii i wizerunku marek oraz certyfikowaną mentorką i coachem systemowym, artystką plastykiem. Jako facylitatorka ustawień systemowych w biznesie odkrywam to, co nieuświadomione i pomagam osiągnąć pełnię potencjału. Wspieram przedsiębiorców w kształtowaniu ich firm i marek osobistych oraz pomagam liderom w ich efektywnym rozwoju osobistym, by sukces zawodowy stał się dla nich rzeczywistością.

Jako self made businesswoman z bogatym doświadczeniem - zapewniam Cię, że znam smak sukcesu i porażki. 20 lat pracy w budowaniu wizerunku i 16-letnie doświadczenie jako przedsiębiorczyni i współzałożycielki międzynarodowo rozpoznawalnej marki GOSHICO są nieocenione, a wiedza zdobyta na licznych kursach i certyfikacjach, takich jak Talent Dynamics, Ustawienia Systemowe oraz coachingu i mentoringu, stanowi solidną podstawę do pomagania właścicielkom firm, prezeskom i menedżerkom w ich drodze do sukcesu.

WSZYSTKIE ODPOWIEDZI SĄ W TOBIE

Jestem tu, żeby
Ci POMÓC!

Zapraszam Cię do wejścia na ścieżkę rozwoju i skorzystania z mojego doświadczenia, aby razem wypracować skuteczną strategię dla Twojej przyszłości. Daj sobie szansę na osiągnięcie pełni swojego potencjału!

Co zyskujesz?

1

Głęboki wgląd w ukryte dynamiki systemowe, jakie stoją za Twoim problemem.

2

Świadomość, dzięki której możesz podejmować lepsze decyzje dla siebie lub swojej organizacji.

3

Pracujesz w grupie osób, które tak samo jak Ty chcą wznosić swój biznes na wyższy poziom świadomości.

4

Widzisz nową perspektywę, która pomaga Ci podjąc inne decyzje niż dotychczas.

5

Bierzesz odpowiedzialność za własny biznes i stajesz się autentycznym liderem.

Pytania i ODPOWIEDZI.

DLA KOGO SĄ USTAWIENIA SYSTEMOWE W BIZNESIE?

Dla każdej osoby, która chce prowadzić swój biznes na wyższym poziomie świadomości. Jeśli czujesz zastój na swojej drodze zawodowej lub w biznesie, zauważasz powracające problemy, to warsztaty są właśnie dla Ciebie. Jeśli jesteś liderem i zarządzasz firmą lub grupą osób, to takie warsztaty mogą dać nową jakość Twoim działaniom.

CZY MOGĘ OTRZYMAĆ RABAT NA WARSZTATY?

Moja praca to zbiór mojej wiedzy i doświadczenie całego mojego życia. Moje autorskie projekty nie podlegają promocjom, wyprzedażom czy przecenom.

GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ WARSZTATY?

Warsztaty odbywają się w centrum Warszawy. Szczegółowe informacje wysyłane są do uczestników po zakupieniu udziału w warsztatach.

CZY OTRZYMAM FAKTURĘ VAT ZA ZAMÓWIENIE?

Tak, faktura zostanie wysłana na podany przez Ciebie adres mailowy. Zwróć uwagę na poprawność danych przy składaniu zamówienia.

CO BĘDZIE LEPSZE NA POCZĄTEK - WŁASNE USTAWIENIE, CZY ROLA OBSERWATORA?

Osobom, które nigdy nie brały udziału w warsztatach ustawień systemowych polecam wybranie najpierw roli obserwatora. Jeśli już ze mną współpracujesz nad konkretnymi tematami Twojego biznesu i są takie zalecenia z mojej strony, wtedy możesz wybrać swoje własne ustawienie.

NIE ZNALAZŁAM ODPOWIEDZI NA MOJE PYTANIE, JAK MOGĘ SIĘ SKONTAKTOWAĆ?

Chcesz ze mną pracować?

Chciałabym w pierwszej kolejności poznać Twoje potrzeby i doradzić, czy jest to idealny program dla Ciebie na ten moment. Moje programy są rozwojowe zarówno dla właściciela marki, jak i dla jego biznesu. Jednak pamiętaj, że bez Twojego zaangażowania nic się nie wydarzy. Zostaw mi swój adres mailowy i wypełnij ankietę. Skontaktuję się z Tobą.