Opinie

Małgo pokazuje, czemu musiałam tak długo zwlekać z szkoleniem biznesowym. Po prostu takich szkoleń kiedyś nie było! Jej hasło "biznes to człowiek" jest w 100% realizowane na tym szkoleniu; nacisk na etykę, uczciwość, budowanie na swoich talentach pokazuje jej misję.

Szkolenie dwumiesięczne daje dawkę ogromnej wiedzy, którą już wykorzystuję i będę wykorzystywała. Szkolenie to mocny proces, który otwiera oczy, daje możliwości i narzędzia, układa i porządkuje, bo Małgo jest w tym specjalistką. To też sposobność do przebywania z wspaniałymi kobietami. Wspaniały, intensywny czas.

Małgorzata Sokołowska

Masterclass Zuduj wizerunek z Małgo Kotlonek wychodzi ponad dotychczasowe pojęcie wizerunku jako starania o efektywny wygląd zewnętrzny. Małgo uwalnia od standardów i pochyla się nad każdym indywidualnie.

Przemawia do mnie bo sięga głębiej i stamtąd wydobywa piękno i pomaga nadać temu wyraz w stylu bycia, sposobie wchodzenia w kontakty z innymi i uważności na siebie To wszystko jest spójne i naturalne. Masterclass dotknął moich korzeni, uświadomił mi pochodzenie mojego dbania o piękno. Odkryciem było dla mnie uznanie piękna jako wartości. Masterclass bylo ukoronowaniem Piękna, czułym dotknięciem siebie i nadania imienia ważnej dla mnie wartości. Teraz z lekkością dbam o piękno moje i mojej przestrzeni, w której się poruszam, Dziękuję Małgo.

Ewelina Idzikowska Steinhaus

Ten MasterClass to takie „rozprawienie” się ze sobą i koniec udawania, że coś się niby strategicznie robi. To było dla mnie takie „rozebranie” się do naga ze wszystkiego co było za małe, za duże, podobało się innym, a nie mnie itd. Najważniejsze było odpowiedzenie sobie szczerze na pytanie "Co ja chce?". Nie dziś i jutro, ale na dłuższą metę. Tak dogłębnie.

Ten proces mentoringowy do tego zmusza, ale też grupa, z którą się to robi. Jak ta „niewygodna” faza się skończy, strategia marki wypływa sama z siebie. A później człowiek nie może uwierzyć, ze tyle w nim potencjału. I chyba nie ma bardziej lub mniej odpowiedniego momentu na ten MasterClass. Bo mimo, że robiłam go w czasie wychodzenia z pracy na etacie, z bardzo odpowiedzialnej pozycji i nie mając swojej firmy itd., to pokazał mi JAK zaplanować tą NOWĄ przyszłość. Był drogowskazem w ostatnich miesiącach. Najchętniej powtórzyłabym to teraz - kiedy zaczynam przygodę „z bycia na swoim”. O tym jak profesjonalnie Małgo zrobiła ten MasterClass i ile z siebie dawała nie muszę extra pisać. Wiemy jak profesjonalna jest Małgo!

MasterClass z Małgo Kotlonek najbardziej pomógł mi w znalezieniu klasy i własnego stylu. Od lat nie wiedziałam jak to zrobić, czułam, że coś "jest nie tak".

W czasie tego szkolenia zrozumiałam, że aby znaleźć swój "styl" najpierw powinnam bardzo dobrze poznać siebie, moje cele, talenty oraz moją energię. Dopiero wtedy będę mogła iść w kierunku mojego wizerunku z klasą. Zrozumiałam również, że żadne szkolenie biznesowe nie jest nic warte, jeśli nie robię tego do czego zostałam stworzona. Kluczem jest słuchanie siebie, praca zgodna z talentami i aktywny rozwój siebie. Oczywiście ten MasterClass pomógł mi też "rozprawić" się z moją zagraconą szafą - bez sentymentu. Działałam zgodnie z wytycznymi i gdy w szafie ubyło kilkanaście kilogramów, to zrobiła się przestrzeń, nie tylko na nowe ubrania, ale też poczułam ulgę, brak ścisku, pędu w moim życiu. To było symboliczne.

Emilia Sędziak Negocjatorka międzynarodowa

Jest taki czas, że w życiu wybiera się JAKOŚĆ, a nie "jakoś". Dlatego wybrałam pracę z Małgo. Kiedy na Twojej drodze stanie Małgo Kotlonek dzielisz swoje życie na "przed" i "po", a to PO, zawsze jest lżejsze i autentyczne.

Strategia marki, to nie był dla mnie tylko masterclass. Z każdą kolejną lekcją w modułach miałam coraz większe wow, jak to wszystko jest IDELANIE ułożone, jak wszystko jest poukładane i połączone. Ta strategia uświadomiła mi z jaką misją idę w świat, po co jestem na tym świecie. Uporządkowała mi drogę, wybudowała nowe ścieżki neuronowe, odkryłam w niej SIEBIE. To odkrycie siebie zaowocowało moją marką, z którą dalej idę w świat. Jednak już z klarowną misją, wizją i intencją. Czuję jakby w moim życiu pojawiły się drzwi , które otwierają mi drzwi do nowych możliwości, nowych jakości.

Monika Raszeja - Załęska ZEN HR

Moduł o Archetypach jest jak niezwykła podróż w głąb siebie!

Niezwykłym doświadczeniem był etap wyboru archetypu marki. Całkowicie odpłynęłam wsłuchując się w to jak Małgo w nagraniu na platformie BIZNES TO CZŁOWIEK opisuje każdy z archetypów i to jak moje ciało reagowało na te słowa. Małgo powiedziała "sprawdzajcie co z Wami zarezonuje" i to się sprawdziło. Nie zdawałam sobie sprawy, że wybór archetypu może być tak głębokim i odkrywczym procesem. Wystarczy, że dasz się poprowadzić, a Twoje własne odpowiedzi kierują Cię do tego, co zgodne i najlepsze dla Ciebie.

Do MasterClass przyszłam z czystą, białą kartką. Byłam ciekawa, ale też nie dowierzałam, że może się coś w ogóle zmienić. MasterClass otworzył mnie - rozkwitałam na nowo. Dzięki Strategii zajrzałam do najciemniejszych zakątków samej siebie.

Zanim tutaj trafiłam moja droga zawodowa zmierzała donikąd. To co do tej pory uznawałam u siebie za „wadliwe”, na strategii wypłynęło jako moja zaleta i największy talent, który trzeba wykorzystać w moim biznesie. Dzięki MasterClass uświadomiłam sobie, w jakim kierunku mam podążać. Uwierzyłam w siebie i w to co robię. Zaczęłam siebie akceptować taką, jaką na prawdę jestem. Dziękuję Małgo ❤️ i wszystkim kobietom, które tam ze mną były.

Agnieszka Wolniakowska - Pieleń BEZPIECZNY OGRÓD UBEZPIECZENIA

Bez strategii marki nie udałoby mi się dobrać treści i pomysłu na kontent kampanii. Praca z Małgo nad moją strategią pomogła mi przeprogramować mój proces myślenia o potrzebach klienta. Miałam dość skostniałe podejście z racji zawodu i relacji lekarz-pacjent w gabinecie. Bez strategii marki podejrzewam, że miałabym duży problem z marketingiem. To jak jazda w nowym terenie, ale bez GPS.

Uważam, że MasterClass Wizerunek to basic, MasterClass Strategia Marki high school, a napisane kampanii z Małgo Kotlonek to studia! Wizerunek zajął się mną, strategia zajęła się moim postrzeganiem marki, wybraniem klienta i zrozumieniem POTRZEB klienta, kampania łączy w całośc i wprowadza to w czyn.

Masterclass Strategia Marki to misja, wizja, obietnica, którą dziś po głębokiej pracy mogę ofiarować klientom. To nie jest program to rzeczywistość, to układanka, która wprowadziła mnie na właściwą drogę zawodową i duchową.

Pozwoliła mi rozprawić się z przeszłością i poznać siebie i swoje potrzeby na nowo. W czasie trwania tego procesu mentoringowego zaplanowałam swoją przyszłość. Droga nie była łatwa, wręcz wyboista, a czasem urwista... Jednak czułam się na niej bardzo zaopiekowana przez Małgo Kotlonek. Bezpiecznie otworzyłam się na nowe.

Dla każdego eksperta, lidera czy przedsiębiorcy bez wątpienia strategia marki jest konieczna. To jest nawigacja, żeby dojść do celu, ale również wytyczyć go sobie.

Bez strategii marki, swojej misji i wizji można zabłądzić i wtedy żadne marketingowe, nawet najlepsze działanie nie pomogą, bo zamiast w Londynie obudzimy w się w Lądku Zdrój.

Małgorzata Szum radca prawny BLACK GOLD

Szkolenie warte swojej ceny. Dwa miesiące pracy nad usystematyzwaniem pomysłów na moją markę. Znalezienie odpowiedzi na pytania, których przed szkoleniem nie potrafiłam nawet postawić.

Wychodzę z niego silniejsza i bardziej świadoma. Dodatkowo mam dwa dokumenty, które zbierają efekty mojej pracy.

Ewa Badowska radca prawny

Małgo jest osobą niezwykłą. Już po pierwszej sesji otworzyłam się na nową wersję siebie i swojej marki. Wiedziałam gdzie są moje blokady i które przekonania nie pozwalają mi być szczęśliwą w biznesie. Małgo prowadziła mnie przez cały proces zmian w tak piękny sposób, że dziś po 7 tyg. czuję że moje życie zmieniło się na wielu płaszczyznach.

Niezwykłe doświadczenie, łzy wzruszenia i ogrom radości. Teraz już wiem jak powinna wyglądać zdrowa relacja z samą sobą. Jestem wdzięczna, że mogę rozwijać się pod okiem Małgo, która stała się bardzo ważną osobą w moim życiu. Dziękuje!

Praca na MasterClass Strategia Marki u Małgo Kotlonek jest bardzo głęboka, wymagająca, tu nie ma drogi na skróty. Trzeba przejść i zrozumieć przeszłość i co z niej wciąż jest hamulcem, który nie pozwala Ci rozwinąć skrzydeł. To stawienie czoła cieniom, poznanie, zrozumienie i zaakceptowanie ich. W tym programie odkrywasz siebie, znajdujesz odpowiedzi na pytania, które ja zadawałam sobie wielokrotnie. Kim jestem? Po co jestem? Jaka jest moja droga? Czy ta, którą obrałam jest właściwa?

Ten program to odkrywanie siebie, swoich kompetencji, wartości, którymi kierujesz się w życiu. Przyjrzenie się swoim osiągnięciom prywatnym i zawodowym, zrealizowanym celom oraz tym, których nie udało się zrealizować i jaka wynika z tego lekcja.

Beata Porydzaj

MasterClass zbuduj wizerunek to coś więcej niż szkolenie wizerunkowe. Jest to prezent, który każda kobieta powinna dostać lub podarować sobie, aby żyło się jej lekko. Tygodnie pracy, materiały i spotkania z Małgo sprawiły, że moja duchowość, świadomość ciała i szafa połączyły się w spójną całość.

Nie da się tego opowiedzieć! To trzeba przeżyć! Polecam z całego serca Okazało się, że po popracowaniu nad duchowością i ciałem trzeci moduł, który wydawał mi się najtrudniejszy, łagodnie wyklarował się sam. To jak nas odbierają inni, zależy do tego jakie sygnały wysyłamy, warto by były one spójne z naszymi wartościami i osobowością. Kobiecość może być siłą i wizytówką kobiety, bez umniejszania statusu eksperta.

dr Joanka Ludwikowska

Wybranie szkolenia z budowania strategii marki u Magło Kotlonek było strzałem w dziesiątkę! Zadania obejmowały kompleksowy zestaw działań ułożony w bardzo przemyślany sposób, a spotkania podkreślały wagę przepracowania konkretnego materiału. Z drugiej strony, elastyczne podejście Małgo do Klienta, pozwoliło na "lekkie odpuszczenie sobie" w odpowiednich momentach tak, aby "poczuć" tą strategię i napisać ją zgodnie ze sobą.

Dzięki takiemu wsparciu mogłam zbudować solidny fundament swojej marki osobistej i otworzyło drzwi do kolejnego kroku urzeczywistnia się opisanych w strategii działań. Bardzo sobie cenię wysoką jakość szkolenia i zaangażowania Małgo w cały proces, co świadczy dla o tym, że wkłada całe swoje serce w to, aby wybić Klienta z sukcesem na polski rynek przedsiębiorczości.

Gorąco polecam! Jest to szkolenie dla kobiet, które chcą zadbać o siebie i zbudować świadomie swój wizerunek. Dzięki Małgo Kotlonek przeszłam wspaniały proces, który sprawił, że żyję z lekkością, radością i jestem teraz spokojna i pełna energii. Małgo Kotlonek to kobieta, która ma bogate doświadczenie w pracy z kobietami i dla kobiet, otwarta i z poczuciem humoru, od której bije spokój, dobro i pewność siebie, która pod przykrywką pracy z wizerunkiem tworzy warunki do poznania siebie.

Szkolenie jest zaplanowane tak, aby uczestniczki w bezpiecznych i komfortowych warunkach przez kilka tygodni przeszły proces od poznania siebie, poprzez naukę odpoczywania, relaksu, słuchania swojego ciała, zdrowego odżywiania, nauki makijażu, zbudowania szafy kapsułkowej i znalezienia sensu istnienia. Uczestniczki otrzymują konkretne narzędzia i wskazówki, które pozwalają na samodzielne i świadome budowanie wizerunku na co dzień. Zaprasza ekspertów z dużym doświadczeniem, którzy wspierają uczestniczki w procesie. Bardzo dziękuję Małgo Kotlonek mój proces jeszcze trwa i nie chcę, aby kończył się tak szybko, ponieważ to piękna przygoda.”

Magdalena Uździło Coach, mentorka, menadżerka i inwestorka.

Myślałam, że o wizerunku wiem już całkiem sporo. Okazało się, że jednak nie do końca. Swoje podejście do tego tematu zmieniłam zupełnie, gdy poznałam Małgo i wzięłam udziału w jej szkoleniu MasterClass. Dotychczas wydawało mi się, że wizerunek, to przede wszystkim garderoba. Szkolenie pokazało mi, że można podjeść do tematu zupełnie inaczej. Małgo w trakcie szkolenia prowadza nas krok po kroku, pokazując, że wizerunek to coś więcej niż tylko szafa.

Dużym zaskoczeniem był dla mnie program samych warsztatów, ponieważ w największym zakresie pracowaliśmy nad sobą. Nad odkryciem naszych zasobów, talentów, tego kim jestem, jaka jestem. I tak naprawdę to jest dopiero punkt wyjścia do zbudowania spójnego wizerunku, wizerunku który będzie nas wzmacniał i wspierał. Wszystko to odkryłam dzięki Małgo. Każdego dnia czuję wdzięczność, że Małgo pokazała mi świat piękna wewnętrznego i zewnętrznego z zupełnie innej strony. Małgo jest tutaj wspaniałym, uważnym przewodnikiem na drodze prawdziwej przemiany. Polecam Ci z całego serca współpracę z Małgo i jej szkolenia.

Anna Studnicka Coach systemowy

Chcesz ze mną pracować?

Chciałabym w pierwszej kolejności poznać Twoje potrzeby i doradzić, czy jest to idealny program dla Ciebie na ten moment. Moje programy są rozwojowe zarówno dla właściciela marki, jak i dla jego biznesu. Jednak pamiętaj, że bez Twojego zaangażowania nic się nie wydarzy. Zostaw mi swój adres mailowy i wypełnij ankietę. Skontaktuję się z Tobą.