Akademia systemowa lidera

AKADEMIA
SYSTEMOWA
LIDERA

Czym jest Akademia
Systemowa Lidera?

Akademia Systemowa Lidera, to program, który stworzyłam na bazie moich doświadczeń z klientami i obserwacji ich potrzeb. Połaczyłam go z moją wiedzą systemową i doświadczeniem z sali warsztatowej z klientami biznesowymi.

Program opiera się na 3,6 lub 9 miesięcznym mentoringu 1:1 ze mną. Każdy miesiąc dedykujemy innemu tematowi, np. przepływ pieniędzy w organizacji, budowaniu relacji z klientem, konflikt w zespole, nowe projekty, nowe inwestycje itd. Pracujemy w podejściu systemowym, czyli traktujemy Twoją organizację (nawet jesli jest jednoosobową działanością) jako system. Prawie zawsze okazuje się, że źródło problemów jest zupełnie gdzie indziej niż się nam poczatkowo wydawało.

Dla kogo jest ten program
mentoringowy?

Program ten dedykuję wszytkim osobom na stanowiskach liderskich lub menadżerskich, które mają świadomość, że od ich trafnych decyzji zależy powodzenie ich organizacji.

Niezależnie od tego czy jesteś prezesem w dużej korporacji czy solo przedsiebiorcą, od Twoich decyzji zależy przyszłość organizacji, na czele której stoisz. Jak zaufać swojej intuicji, jak ją rozpoznać? Jak odróżnić lęk od podszeptów podświadomości, które mówią “to nie jest dobry krok”. Gdy przez 15 lat prowadziłam swoją kilkunastoosobową organizację każdego dnia odczuwałam ciężar każdej strategicznej decyzji jaką musiałam podejmować. Marzyłam wtedy o współpracy z mentorem, który ma nie tylko doświadczenie biznesowe, ale również tak jak ja rozumie, że zarządza nami podświadomość. Nigdy takiej osby nie znalazłam, po wielu latach stałam się nią. Doskonale rozumiem moich klientów, bo sama byłam tam, gdzie oni teraz są.

Wznieś biznes na wyższy poziom
świadomości. Zacznij od siebie.

Każdy z nas pochodzi z jakiegoś sytemu rodzinnego, a następnie jako dorosły człowiek ten system, odtwarza w swoim życiu zawodowym. Informacje jakie zapisują się w naszej podświadomości w dzieciństwie zawierają zarówno wspierający, jak i niewspierający przekaz. Na codzień nasze decyzje podejmowane są w zaledwie kilku procentach z poziomu naszej świadomości i w ponad 95% na podstawie zapisów w naszej podświadomości.

Jak uświadomić sobie nieuświadomione? Ten temat fascynuje mnie od ponad 20 lat i pamiętam jak jako 21-letnia dziewczyna próbowałam pierwszych metod pracy z podświadomością i tworzenia nowych ścieżek neuronowych. Dziś mam 43 lata i jestem facylitatorem ustawień systemowych w biznesie. Jak wykorzystuję tę metodę w pracy z przedsiębiorcami i osobami na stanowiskach liderskich?

Dowiesz się dołączając do AKADEMII SYSTEMOWEJ LIDERA. Ze mną maksymalnie wykorzystasz swój potencjał, który jest blokowany przez Twoją podświadomość.

Jak dołączyć do Akademii
Systemowej Lidera?

Praca mentoringowa 1:1 ze mną to niezwykle ważny proces, który odmienił życie moich klientów. Jednak zanim się na niego oboje zdecydujemy, chciałabym Cię bliżej poznać.

1. Wypełnij ankietę, dzięki której będę miała szerszy obraz Twojej sytuacji.
2. Umów się na spotkanie ze mną na zoom, w czasie którego będe mogła ocenić czy będę dla Ciebie odpowiednim mentorem, a Ty czy moja energia Ci odpowiada.
3. Jeśli obie strony będą zgodne co do współpracy, to zdecyduj jaki pakiet wybierasz 3, 6 czy 9 miesięcy współpracy. Dlaczego to ważne? To gwarancja rezerwacji miejsca dla Ciebie w moim kalendarzu.
4. Zarezerwuj terminy w swoim kalendarzu na pracę ze mną, poinformuj rodzinę i współpracowników, że wchodzisz w proces zmiany i możliwe, że będziesz potrzebować odrobiny przestrzeni dla siebie na swoje przemyślenia.

CZY TEN PROGRAM JEST DLA CIEBIE?

Sprawdź odpowiadając na pytania.

1. Czy czujesz się obciążony odpowiedzialnością na swoim stanowisku, a jednocześnie brakuje Ci osoby, z którą mógłbyś przedyskutować wszystkie aspekty przed podjęciem kluczowych decyzji?
2. Czy zdarza Ci się, że powracają te same problemy, choć dotyczą różnych osób lub sytuacji?
3. Czy osiągnęłaś / osiągnąłeś większe sukcesy, gdy pracowałaś/eś z mentorem, coachem lub psychologiem i teraz poszukujesz kogoś, kto posiada głęboką znajomość biznesu oraz jego specyfiki?
4. Czy wierzysz w to, że Twój rozwój ma wpływ na rozwój Twojego biznesu?
5. Czy osiągnęłaś / osiągnąłeś już wiele i masz chęć na więcej, ale wiesz, że teraz chcesz to zrobić mądrzej, lżej i bardziej strategicznie?
6.Czy chcesz znaleźć więcej czasu dla siebie prowadząć swój biznes?

SYSTEM DZIAŁA DOBRZE WTEDY, GDY
WSZYSTKIE JEGO ELEMENTY IDEALNIE
DO NIEGO PASUJĄ.

Chcesz ze mną pracować?

Chciałabym w pierwszej kolejności poznać Twoje potrzeby i doradzić, czy jest to idealny program dla Ciebie na ten moment. Moje programy są rozwojowe zarówno dla właściciela marki, jak i dla jego biznesu. Jednak pamiętaj, że bez Twojego zaangażowania nic się nie wydarzy. Zostaw mi swój adres mailowy i wypełnij ankietę. Skontaktuję się z Tobą.