Podcasty

PODCAST. Zbuduj charyzmatyczną markę z Małgo Kotlonek.

Podcast Zbuduj Charyzmatyczną markę z Małgo Kotlonek. Odcinek 1 Biznes oparty na człowieku.

BIZNES OPARTY NA CZŁOWIEKU

Zapraszam Cię do wysłuchania 1. odcinka podcastu ZBUDUJ CHARYZMATYCZNĄ MARKĘ Z MAŁGO KOTLONEK zatytułowanego: “Biznes oparty na człowieku”.

Biznes zarządza światem niestety ludzie, którzy go tworzą w dzisiejszych czasach, są często odcięci od czucia i od swojego jestestwa. Jakie są tego efekty wszyscy widzimy i odczuwamy każdego dnia.

PRZECZYTAJ
2_zbuduj_charyzmatyczna_marke_z_malgo_kotlonek

CZYM JEST MARKA I DLACZEGO WARTO JĄ BUDOWAĆ?

Zapraszam Cię do wysłuchania 2 odcinka podcastu ZBUDUJ CHARYZMATYCZNĄ MARKĘ Z MAŁGO KOTLONEK zatytułowanego: “Czym jest marka i dlaczego warto ją budować?”.
Marka to nie logo, marka to nie produkt czy opakowanie, marka to emocjonalne wrażenia i skojarzenia Twojego klienta lub odbiorcy. Te skojarzenia  oparte są na ich doświadczeniach związanych z twoim produktem, usługami czy komunikacją.

PRZECZYTAJ

Chcesz ze mną pracować?

Chciałabym w pierwszej kolejności poznać Twoje potrzeby i doradzić, czy jest to idealny program dla Ciebie na ten moment. Moje programy są rozwojowe zarówno dla właściciela marki, jak i dla jego biznesu. Jednak pamiętaj, że bez Twojego zaangażowania nic się nie wydarzy. Zostaw mi swój adres mailowy i wypełnij ankietę. Skontaktuję się z Tobą.