PODCAST. Zbuduj charyzmatyczną markę z Małgo Kotlonek.

CZYM JEST MARKA I DLACZEGO WARTO JĄ BUDOWAĆ?

Zapraszam Cię do wysłuchania 2 odcinka podcastu ZBUDUJ CHARYZMATYCZNĄ MARKĘ Z MAŁGO KOTLONEK zatytułowanego: "Czym jest marka i dlaczego warto ją budować?". Marka to nie logo, marka to nie produkt czy opakowanie, marka to emocjonalne wrażenia i skojarzenia Twojego klienta lub odbiorcy. Te skojarzenia  oparte są na ich doświadczeniach związanych z twoim produktem, usługami czy komunikacją.

Większość przedsiębiorców  pozostawia ten temat bez opieki, bo nie zdaje sobie sprawy, że ma wpływ na to co czują i myślą ich klienci. Co dokładnie warto zrobić? Jak krok po kroku świadomie budować swoją markę? Opowiem Ci o tym zaraz i rozwinę ten temat w kolejnych odcinkach. Dlatego też zachęcam Cię do wysłuchania całej serii.


Biznes to człowiek, a człowiek to relacje. Markę tworzysz po to, żeby nawiązać relację ze swoim klientem. Z definicji to sztuczny twór. Ożywa wtedy, kiedy dajesz jej tożsamość. Co to dokładnie oznacza? Twoja marka tak samo jak i Ty powinna posiadać jasno zdefiniowane wartości i misję, która będzie przekładać się na dobre relacje z klientami.


Zapraszam Cię do wysłuchania całego odcinka!

WYBIERZ SZKOLENIE DLA SIEBIE

Chcesz ze mną pracować?

Chciałabym w pierwszej kolejności poznać Twoje potrzeby i doradzić, czy jest to idealny program dla Ciebie na ten moment. Moje programy są rozwojowe zarówno dla właściciela marki, jak i dla jego biznesu. Jednak pamiętaj, że bez Twojego zaangażowania nic się nie wydarzy. Zostaw mi swój adres mailowy i wypełnij ankietę. Skontaktuję się z Tobą.