PODCAST. Zbuduj charyzmatyczną markę z Małgo Kotlonek.

Podcast Zbuduj Charyzmatyczną markę z Małgo Kotlonek. Odcinek 1 Biznes oparty na człowieku.

BIZNES OPARTY NA CZŁOWIEKU

Zapraszam Cię do wysłuchania 1. odcinka podcastu ZBUDUJ CHARYZMATYCZNĄ MARKĘ Z MAŁGO KOTLONEK zatytułowanego: "Biznes oparty na człowieku".

Biznes zarządza światem niestety ludzie, którzy go tworzą w dzisiejszych czasach, są często odcięci od czucia i od swojego jestestwa. Jakie są tego efekty wszyscy widzimy i odczuwamy każdego dnia.

Czy można to zmienić? Czy można jednocześnie prowadzić biznes i mieć połączenie ze sobą ze swoimi zasobami i ze swoimi prawdziwymi potrzebami? 


Moją drugą markę nazwałam Biznes to Człowiek”, a jej motto to  “Biznes na wyższym poziomie świadomości”.


Po 15 latach kreowania swojej pierwszej marki, a potem marek moich klientów, zrozumiałam że to my jesteśmy siłą napędową dla naszych biznesów i stworzyłam w 2022 mój autorski program mentoringowy “Zbuduj Charyzmatyczną markę z Małgo Kotlonek”.


Przez dwa miesiące przeprowadzam ekspertów, liderów i przedsiębiorców przez proces tworzenia swojej własnej marki osobistej, usługowej lub produktowej. Wierzę, że nikt nie napisze lepiej strategii marki od jej właściciela. Dlatego ja daję strukturę, indywidualne konsultacje ze mną jako strategiem oraz przestrzeń do pracy w małej grupie, ale to mój klient pisze swoją strategię w oparciu o to kim naprawdę jest i to, co ma do zaoferowania swoim klientom.


Każdy z nas jest kreatorem swojej przyszłości. Biznesy są najbardziej autentyczne wtedy, gdy są oparte na wrodzonych talentach założyciela marki.


Zapraszam Cię do wysłuchania całego odcinka!

WYBIERZ SZKOLENIE DLA SIEBIE

Chcesz ze mną pracować?

Chciałabym w pierwszej kolejności poznać Twoje potrzeby i doradzić, czy jest to idealny program dla Ciebie na ten moment. Moje programy są rozwojowe zarówno dla właściciela marki, jak i dla jego biznesu. Jednak pamiętaj, że bez Twojego zaangażowania nic się nie wydarzy. Zostaw mi swój adres mailowy i wypełnij ankietę. Skontaktuję się z Tobą.