Rebrending marki Phenomé jest dlatego taki udany, bo Małgo w pierwszej kolejności zobaczyła we mnie coś, czego ja sama nigdy nie dostrzegałam i nie widzili tego inni. Albo widzieli, ale nie potrafili tego nazwać i wydobyć. Dopiero teraz czuje naprawdę, że ta marka jest zgodna ze mną.