Odkryj potencjał swojego wizerunku!

Dołącz do BEZPŁATNEGO mini kursu, dzięki któremu odmienisz swoje życie.

Zmień swój sposób myślenia o sobie i swoim wizerunku. Zapisz się na mój newsletter i postaw pierwsze kroki na drodze do doskonalenia siebie i budowania własnego, autentycznego wizerunku.

Dołącz do BEZPŁATNEGO mini kursu „Zbuduj Wizerunek”!

W ramach BEZPŁATNEGO mini kursu „Zbuduj wizerunek z Małgo Kotlonek” otrzymasz ode mnie 6 zeszytów ćwiczeń do samodzielnej pracy, dużą dawkę wiedzy odnośnie marki osobistej i budowania autentycznego wizerunku, a także motywację do działania. A na samym końcu tej drogi otrzymasz ode mnie wyjątkowy prezent!

Nie zastanawiaj się zbyt długo! Zapisz się na mój newsletter i rozpocznij najpiękniejszy okres w swoim życiu!

Dlaczego autentyczny wizerunek jest tak ważny?

To, w jaki sposób jesteś postrzegana przez innych, ma ogromny wpływ na Twoje relacje, możliwości zawodowe oraz to, jak oddziałujesz na własne otoczenie. Odkryj siebie i zadbaj o swój wizerunek! Stwórz spójną narrację o sobie samej, pokaż światu siebie, swoje wartości i kompetencje. To pierwszy krok na drodze do osiągnięcia nowych możliwości i sukcesów.

Jak to zrobić i od czego zacząć?

Zapisz się na mój newsletter i dołącz do grona kobiet, które tak, jak Ty chcą świadomie budować własny wizerunek. Dołącz do BEZPŁATNEGO mini kursu „Zbuduj wizerunek z Małgo Kotlonek”, który pomoże Ci postawić pierwsze kroki na drodze do odkrycia prawdziwej siebie!

Kim jestem?

Nazywam się Małgo Kotlonek.

Tworzę biznesy na wyższym poziomie świadomości. Jestem certyfikowaną mentorką biznesową oraz strategiem marek. Wspieram przedsiębiorców i kobiety na stanowiskach liderskich w budowaniu wizerunku poprzez wejście na ścieżkę rozwoju osobistego i zawodowego. Jako facylitator ustawień systemowych i coach systemowy, pomagam moim klientom odkryć ich ukryty potencjał.

Dlaczego możesz mi zaufać?

Od 22 lat zajmuję się budowaniem wizerunku. Przez 15 lat prowadziłam markę modową GOSHICO, jako dyrektor artystyczna kreowałam wizerunek marki, spełniałam modowe marzenia tysięcy kobiet zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Moje sukcesy zawodowe zawdzięczam unikatowej kombinacji moich wrodzonych talentów oraz bezustannej i głębokiej pracy z podświadomością. Liczę, że czas spędzony na pracy z moimi ćwiczeniami będzie początkiem Twojego nowego życia i pomoże Ci zbudować fundamenty Twojego nowego, autentycznego „JA”.

Twój wygląd może przyciągać uwagę innych osób, ale to Twoja osobowość jest tym, co zatrzymuje innych przy Tobie.

Małgo Kotlonek

Odkryj potencjał swojego wizerunku!

Niech Twój własny wizerunek odzwierciedla Twoje wartości i cele! Zapisz się na mój newsletter i dołącz do BEZPŁATNEGO mini kursu „Zbuduj wizerunek z Małgo Kotlonek”!

Sukces!

Dziękuję Ci za zaufanie i dołączenie do mojego minikursu.

Sprawdź swoją pocztę i rozpocznij swój bezpłatny kurs już dziś

Chcesz ze mną pracować?

Chciałabym w pierwszej kolejności poznać Twoje potrzeby i doradzić, czy jest to idealny program dla Ciebie na ten moment. Moje programy są rozwojowe zarówno dla właściciela marki, jak i dla jego biznesu. Jednak pamiętaj, że bez Twojego zaangażowania nic się nie wydarzy. Zostaw mi swój adres mailowy i wypełnij ankietę. Skontaktuję się z Tobą.