Godzin
Minut
Sekund

Skorzystaj z oferty specjalnej!

Program MasterClass

Odkryj potencjał swojego wizerunku!

Świadome budowanie wizerunku w oparciu o to, kim naprawdę jesteś, to klucz do sukcesu w biznesie oraz życiu prywatnym! Naucz się wyrażać siebie i wzmacniaj swoją pozycję zawodową. Dla uczestniczek mini kursu „Zbuduj wizerunek z Małgo Kotlonek” pełny dwumiesięczny program mentoringowy ze mną jest w specjalnej cenie tylko przez 24h!

1800 zł zamiast 2000 zł

Czy zdarza Ci się odczuwać niepewność odnośnie swojego miejsca w życiu i braku sprecyzowanego celu? Twój wizerunek nijak się ma do Twoich kompetencji i wartości, jakie sobą reprezentujesz? A może szukasz sposobu na zwiększenie swojej pewności siebie i wpływu na innych?

Właśnie dla takich osób stworzyłam autorski program mentoringowy masterclass „Zbuduj Wizerunek z Małgo Kotlonek”. Dzięki niemu nauczysz się świadomie budować własny, autentyczny wizerunek. A to wszystko w zgodzie ze sobą, a nie tym, czego oczekuje Twoje otoczenie. Nie czekaj, aż życie zmusi Cię do zmiany — zacznij je wdrażać na własnych zasadach! Weź udział w dwumiesięcznym procesie mentoringowym masterclass i rozpocznij najpiękniejszy okres w swoim życiu!

Program masterclass „Zbuduj Wizerunek z Małgo Kotlonek” trwa aż 2 miesiące. Co tydzień będziesz otrzymywała nowe lekcje do przepracowania. Cały program zrealizujesz w ramach platformy online, a dostęp do wszystkich materiałów otrzymasz na 365 dni. Dodatkowo będziesz miała możliwość wykupienia indywidualnej konsultacji z Małgo Kotlonek. Wspólnie będziemy pracować w oparciu o 3 filary, które są fundamentem mojego autorskiego programu mentoringowego.

1

PRACA
ZE SOBĄ

Czym jest wizerunek - określenie celu.
Wizerunek w kontekście rozwoju osobistego, kobiecości i kariery zawodowej.
Wrodzone talenty i ich wpływ na wizerunek.
Paca coachingowa - ćwiczenia.
Zasoby rodowe, jak je wykorzystać?
System rodzinny a Twój wizerunek.
Asertywność w kontekście wizerunku - lekcja z ekspertem Emilią Sędziak.
Karty pracy i ćwiczenia.

22 lekcji
14 ćwiczeń

2

PRACA
Z CIAŁEM

Ciało komunikuje się z Tobą.
Zdrowie i Twój styl życia - lekcje z dr n.med. Joanną Ludwikowską i ćwiczenia w celu sprawdzenia stanu zdrowia.
Libido - Twój miernik dobrostanu - lekcja z dr Joanną ludwikowską.
Lista badań do wykonania.
Umysł i ciało - narzędzia do doświadczania.
Czym jest transcendencja - lekcja z nauczycielką świadomości Katarzyną Michałowską.

8 lekcji
6 ćwiczeń

3

PRACA
Z GARDEROBĄ

Jak stworzyć charyzmatyczny wizerunek?
Porządki w szafie - przygotowanie
przestrzeni dla nowej garderoby.
Emocje ukryte w szafie.
Czym jest szafa kapsułowa - tworzenie garderoby marzeń - krok po kroku.
Jak dobrać akcesoria?
Lista zakupów - Twoje must have.
Nauka makijażu.
Niezbędnik kosmetyczny.
Karty pracy i ćwiczenia.
Podsumowanie całego procesu.

16 lekcji
11 ćwiczeń

Kim jestem?

Nazywam się Małgo Kotlonek.

Tworzę biznesy na wyższym poziomie świadomości. Jestem certyfikowaną mentorką biznesową oraz strategiem marek. Wspieram przedsiębiorców i kobiety na stanowiskach liderskich w budowaniu wizerunku poprzez wejście na ścieżkę rozwoju osobistego i zawodowego. Jako facylitator ustawień systemowych i coach systemowy, pomagam moim klientom odkryć ich ukryty potencjał.

Dlaczego możesz mi zaufać?

Od 22 lat zajmuję się budowaniem wizerunku. Przez 15 lat prowadziłam markę modową GOSHICO, jako dyrektor artystyczna kreowałam wizerunek marki, spełniałam modowe marzenia tysięcy kobiet zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Moje sukcesy zawodowe zawdzięczam unikatowej kombinacji moich wrodzonych talentów oraz bezustannej i głębokiej pracy z podświadomością. Liczę, że czas spędzony na pracy z moimi ćwiczeniami będzie początkiem Twojego nowego życia i pomoże Ci zbudować fundamenty Twojego nowego, autentycznego „JA”.

Emilia Sędziak

Dlaczego warto?

MasterClass z Małgo Kotlonek najbardziej pomógł mi w znalezieniu klasy i własnego stylu. Od lat nie wiedziałam jak to zrobić, czułam, że coś "jest nie tak". W czasie tego szkolenia zrozumiałam, że aby znaleźć swój "styl" najpierw powinnam bardzo dobrze poznać siebie, moje cele, talenty oraz moją energię. Dopiero wtedy będę mogła iść w kierunku mojego wizerunku z klasą. Zrozumiałam również, że żadne szkolenie biznesowe nie jest nic warte, jeśli nie robię tego do czego zostałam stworzona. Kluczem jest słuchanie siebie, praca zgodna z talentami i aktywny rozwój siebie. Oczywiście ten MasterClass pomógł mi też "rozprawić" się z moją zagraconą szafą - bez sentymentu. Działałam zgodnie z wytycznymi i gdy w szafie ubyło kilkanaście kilogramów, to zrobiła się przestrzeń, nie tylko na nowe ubrania, ale też poczułam ulgę, brak ścisku, pędu w moim życiu. To było symboliczne.

dr Joanna Ludwikowska

Dlaczego warto?

To coś więcej niż szkolenie wizerunkowe. Jest to prezent, który każda kobieta powinna dostać lub podarować sobie, aby żyło się jej lekko. Tygodnie pracy, materiały i spotkania z Małgo sprawiły, że moja duchowość, świadomość ciała i szafa połączyły się w spójną całość. Nie da się tego opowiedzieć! To trzeba przeżyć! Polecam z całego serca. Okazało się, że po popracowaniu nad duchowością i ciałem trzeci moduł, który wydawał mi się najtrudniejszy, łagodnie wyklarował się sam. To jak nas odbierają inni, zależy do tego jakie sygnały wysyłamy, warto by były one spójne z naszymi wartościami i osobowością. Kobiecość może być siłą i wizytówką kobiety, bez umniejszania statusu eksperta.

dr nauk medycznych Joanna Ludwikowska
www.drjoanka.pl

Dlaczego warto?

Jeśli jesteś w takim momencie w życiu, w którym czujesz że utknęłaś, nic zawodowo nie jest ok, to co miało Cię uszczęśliwiać ostatecznie podcina Ci skrzydła to jest to moment, w którym powinnaś zaufać Małgo Kotlonek. Wierzę, że kluczem do codziennego szczęścia jest poznanie siebie i życie zgodnie ze swoimi wartościami, ale też ze swoją życiową energią. Problem pojawia się, gdy siebie nie znasz i być może nie wiesz od czego zacząć. Szukać siebie warto na wiele sposobów, jednak cudownie jest móc skorzystać z pomocy kogoś, kto to wszystko widzi z lotu ptaka i potrafi poukładać. Taka jest właśnie praca z Małgo. Przygotuj się na konkretne narzędzia, konkretne ambitne głębokie poszukiwania, łzy radości i smutku podczas procesu, ale też na tą WOLNOŚĆ i RADOŚĆ, którą zyskasz. Myślę, że jest to warte każdych pieniędzy.

Monika Nalborczyk
Mentorka tańca i relacji
www.monikanalborczyk.pl

Rekomendacje Marzena Pawłowska Finansowe BHP

Dlaczego warto?

Małgo jest osobą niezwykłą. Już po pierwszej sesji otworzyłam się na nową wersję siebie i swojej marki. Wiedziałam gdzie są moje blokady i które przekonania nie pozwalają mi być szczęśliwą w biznesie. Małgo prowadziła mnie przez cały proces zmian w tak piękny sposób, że dziś po 7 tyg. czuję że moje życie zmieniło się na wielu płaszczyznach. Niezwykłe doświadczenie, łzy wzruszenia i ogrom radości. Teraz już wiem jak powinna wyglądać zdrowa relacja z samą sobą. Jestem wdzięczna, że mogę rozwijać się pod okiem Małgo, która stała się bardzo ważną osobą w moim życiu. Dziękuje!

Marzena Pawłowska
Finansowe BHP
www.finansowebhp.pl

MalwinaBlaurock - Blaurock Consulting

Dlaczego warto?

Masterclass Strategia Marki to misja, wizja, obietnica, którą dziś po głębokiej pracy mogę ofiarować klientom. To nie jest program to rzeczywistość, to układanka, która wprowadziła mnie na właściwą drogę zawodową i duchową. Pozwoliła mi rozprawić się z przeszłością i poznać siebie i swoje potrzeby na nowo. W czasie trwania tego procesu mentoringowego zaplanowałam swoją przyszłość. Droga nie była łatwa, wręcz wyboista, a czasem urwista... Jednak czułam się na niej bardzo zaopiekowana przez Małgo Kotlonek. Bezpiecznie otworzyłam się na nowe.

Dora Hryniewicz
marka osobista

MalwinaBlaurock - Blaurock Consulting

Dlaczego warto?

Masterclass Strategia Marki to misja, wizja, obietnica, którą dziś po głębokiej pracy mogę ofiarować klientom. To nie jest program to rzeczywistość, to układanka, która wprowadziła mnie na właściwą drogę zawodową i duchową. Pozwoliła mi rozprawić się z przeszłością i poznać siebie i swoje potrzeby na nowo. W czasie trwania tego procesu mentoringowego zaplanowałam swoją przyszłość. Droga nie była łatwa, wręcz wyboista, a czasem urwista... Jednak czułam się na niej bardzo zaopiekowana przez Małgo Kotlonek. Bezpiecznie otworzyłam się na nowe.

Dora Hryniewicz
marka osobista

Pytania i ODPOWIEDZI.

Kiedy rozpoczyna się program masterclass „Zbuduj Wizerunek z Małgo Kotlonek”.

Do programu MasterClass Zbuduj Wizerunek z Małgo Kotlonek.możesz przystąpić w każdej chwili, a dostęp do materiałów dostaniesz zaraz po odnotowaniu przez nas płatności za zakup.

Czy dostęp do masterclass jest ograniczony czasowo?

Jaka jest regularna cena programu mentoringowego?

Regularna cena programu to 1990 zł za dwumiesieczny proces budowania wizerunku z Małgo Kotlonek.

Czy jest możliwość zapłaty za program w ratach?

Tak, jest taka możliwość na etapie dokonywania płatności za program.

Czy będą przewidziane sesje Q&A z Małgo Kotlonek?

Czy jest możliwość zwrotu pieniędzy/reklamacji etc.?

Czy jest limit uczestników programu?

Tak, pracując z każdym modułem masz spotkania zarówno ze mną 1:1, jak i spotkania w grupie, które będę prowadzila ja.

Na jakiej platformie będzie odbywał się program?

Program odbywa się na autorskiej platformie szkoleniowej BIZNES TO CZŁOWIEK, stworzonej przez Małgo Kotlonek pod adresem www.biznestoczlowiek.pl.

Masz jakieś pytania?

Chcesz ze mną pracować?

Chciałabym w pierwszej kolejności poznać Twoje potrzeby i doradzić, czy jest to idealny program dla Ciebie na ten moment. Moje programy są rozwojowe zarówno dla właściciela marki, jak i dla jego biznesu. Jednak pamiętaj, że bez Twojego zaangażowania nic się nie wydarzy. Zostaw mi swój adres mailowy i wypełnij ankietę. Skontaktuję się z Tobą.