Wróć do Szkolenie

2. Pytania – wizerunek. (strategia)

0% Ukończono
0/0 Postęp
ćwiczenie 1 z 0

2. Pytania – wizerunek. (strategia)

Wszystko czego potrzebujesz jest w Tobie!

Te ćwiczenia odmienią Twój wizerunek. Pomogą Ci odnaleźć idealną drogę do siebie i zbudować go na silnych fundamentach, w zgodzie z samą sobą, z talentami jakie posiadasz, w zdrowiu i w kolorach jakie kochasz najbardziej.

Kluczem do zbudowania spójnego wizerunku jest wiedza o samej sobie oraz odrzucenie krzywdzących przekonań na swój temat. W czasie tego MasterClass będziesz instruować swój umysł jak ma doprowadzić Cię do realizacji Twojego celu. Żyjemy w świecie powierzchowności, dlatego prawda jest tak ważna i to ona ma największą moc. Stworzyłam to szkolenie dla Ciebie. Tu możesz, a nawet musisz mówić o swoich zaletach, talentach, mocnych stronach. Dlaczego? Bo na nich zbudujesz fundamenty swojego wizerunku.

Chcesz ze mną pracować?

Chciałabym w pierwszej kolejności poznać Twoje potrzeby i doradzić, czy jest to idealny program dla Ciebie na ten moment. Moje programy są rozwojowe zarówno dla właściciela marki, jak i dla jego biznesu. Jednak pamiętaj, że bez Twojego zaangażowania nic się nie wydarzy. Zostaw mi swój adres mailowy i wypełnij ankietę. Skontaktuję się z Tobą.