Pracując z Małgo nad strategią marki na nowo zdefiniowałam, czym jest dla mnie sukces i jak mogę go osiągnąć w nowej strategii marki. To był głęboki wgląd i zrozumienie siebie na zupełnie nowym poziomie. Przełomowym momentem dla mnie w czasie MasterClass był pierwszy moduł i pierwsze spotkanie 1:1 Z MAŁGO. Określiłyśmy wtedy wspólnie mój nowy cel (po to przyszłam na strategię marki), a po drugie dlatego, że Małgo namierzyła coś, co mnie najbardziej ogranicza w życiu i rozwoju mojej marki. Na spotkaniach grupowych podobała mi się energia grupy, wymiana doświadczeń, ale też część teoretyczna w prezentacjach, w których poznawałyśmy fundamenty poszczególnych elementów budowania marki. Dzięki temu czułam, że tworzymy marki zgodnie ze sztuką, że nasze marki będą miały solidne podstawy. Na spotkaniach 1:1 Małgo sypała pomysłami jak z rękawa, które dookreślały nowy produkt, dzięki temu coraz bardziej mogłam go poczuć. A poza tym po każdym spotkaniu czułam, jak rosną mi skrzydła.

Chcesz ze mną pracować?

Chciałabym w pierwszej kolejności poznać Twoje potrzeby i doradzić, czy jest to idealny program dla Ciebie na ten moment. Moje programy są rozwojowe zarówno dla właściciela marki, jak i dla jego biznesu. Jednak pamiętaj, że bez Twojego zaangażowania nic się nie wydarzy. Zostaw mi swój adres mailowy i wypełnij ankietę. Skontaktuję się z Tobą.