Pracując z Małgo nad strategią marki na nowo zdefiniowałam, czym jest dla mnie sukces i jak mogę go osiągnąć w nowej strategii marki. To był głęboki wgląd i zrozumienie siebie na zupełnie nowym poziomie. Przełomowym momentem dla mnie w czasie MasterClass był pierwszy moduł i pierwsze spotkanie 1:1 Z MAŁGO. Określiłyśmy wtedy wspólnie mój nowy cel (po to przyszłam na strategię marki), a po drugie dlatego, że Małgo namierzyła coś, co mnie najbardziej ogranicza w życiu i rozwoju mojej marki. Na spotkaniach grupowych podobała mi się energia grupy, wymiana doświadczeń, ale też część teoretyczna w prezentacjach, w których poznawałyśmy fundamenty poszczególnych elementów budowania marki. Dzięki temu czułam, że tworzymy marki zgodnie ze sztuką, że nasze marki będą miały solidne podstawy. Na spotkaniach 1:1 Małgo sypała pomysłami jak z rękawa, które dookreślały nowy produkt, dzięki temu coraz bardziej mogłam go poczuć. A poza tym po każdym spotkaniu czułam, jak rosną mi skrzydła.